Archiwum kategorii: Bez kategorii

Parada Miejska

Dzień dobry,

Jeszcze raz dziękuję za nadesłane zgłoszenia do udziału w Paradzie Miejskiej ???? Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić podczas przemarszu w barwnym korowodzie ???? Aby usprawnić kwestie organizacyjne, przesyłam poniżej kilka ważnych informacji. Bardzo proszę o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi oraz mapkami – przede wszystkim z mapką startu (w tym roku wyjątkowo będziemy mieli jedynie pół godziny na przygotowanie całego szyku i wystartowanie, więc bardzo proszę o przypilnowanie swoich podopiecznych i sprawne przygotowanie).

Czytaj dalej Parada Miejska

Spotkanie w Klubie Seniora Siwy Dym

W dniu 29.03.br odbyło się spotkanie Prezeski TPMZ Barbary Rzeczyckiej i Wiceprezeski Hanny Fibich w Klubie Seniora Siwy Dym w Żyrardowie. Przekazano ostatnie wydawnictwa Towarzystwa m.in.” Mój Żyrardów” oraz książeczki dla dzieci Pawła Hulki-Laskowskiego. Prezes opowiedziała o działalności TPMZ oraz przybliżyła postać znakomitego żyrardowianina. 

Odwołanie spotkania

Z powodu koronawirusa odwołujemy spotkanie TPMŻ poświęcone historii naszego miasta planowane w dniu 5 lutego (sobota) o godz. 16-tej w Sali Resursy w Żyrardowie.

O następnym terminie spotkania – powiadomimy.

DRODZY CZŁONKOWIE I SYMPATYCY TPMŻ ORAZ MIESZKAŃCY MIASTA

Przyjmijcie życzenia wyjątkowych, wypełnionych miłością, radością,
rodzinnym ciepłem, spokojem a przede wszystkim zdrowiem        
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA a także NOWEGO ROKU 2022
obfitującego w nadzieję, optymizm i realizację planów
wraz z Zarządem TPMŻ  
                                                Prezes Barbara Rzeczycka